Banvit Basketbol Ailesi Bayramda Bir Araya Geldi
Banvit Basketbol Ailesi Bayramda Bir Araya Geldi

Yeni sezon hazırlıklarına Bandırma'da devam eden Banvit Basketbol Kulübü kendi tesislerinde düzenlediği törende A Takım, Bandırma Kırmızı, altyapı oyuncuları ve kulüp personeli bir araya gelerek bayram sevincini paylaştı.

04 Ekim'de Fenerbahçe Doğuş takımı ile oynayacağı Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı ve yeni sezon hazırlıklarına devam eden Banvit Kurban Bayramı'nın 2.günü Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'nda bir araya geldi. Bayramlaşma törenine Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz'ün yanı sıra A Takım, Bandırma Kırmızı ve altyapı teknik ekip ve oyuncuları ile kulüp personeli katıldı.

Bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yapan Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç : ''Öncelikle hepinize iyi bayramlar diliyorum. Geçtiğimiz yıl kulüp tarihimizde en başarılı sezonlardan birini geride bıraktık. 04 Ekim'de oynanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı ile başlayacak zorlu maratonda sizlere güvenim ve inancım tam. İnşallah bu zorlu yolda geçen sezondaki başarılarımızın üstüne koyarak devam edeceğiz.'' dedi.

Tören bayramlaşma ve tatlı ikramının ardından sona erdi.